Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny
Kezdőlap
Áttekintés
A versenyről
Történet
Lebonyolítás
Iskolánk tanulói
Győztesek - gimnázium
Győztesek - szakközépiskola
2022
Versenykiírás
Döntősök - gimnázium
Döntősök - szakközépiskola
A döntő programja
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
A döntő feladatai
A döntő megoldása
Mérési feladat
A döntő támogatói
Képek
Korábbi évek
2021
Versenykiírás
2020
Versenykiírás
2019
Versenykiírás
Döntősök - gimnázium
Döntősök - szakközépiskola
A döntő programja
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
A döntő feladatai
A döntő megoldása
Mérési feladat
Képek
2018
Versenykiírás
Döntősök - gimnázium
Döntősök - szakközépiskola
A döntő programja
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
A döntő feladatai
A döntő megoldása
Mérési feladat
Képek
2017
Versenykiírás
Döntősök - gimnázium
Döntősök - szakközépiskola
A döntő programja
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
A döntő feladatai
A döntő megoldása
Mérési feladat
Képek
2016
Versenykiírás
Döntősök - gimnázium
Döntősök - szakközépiskola
A döntő programja
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
Képek
2015
Versenykiírás
Döntősök - gimnázium
Döntősök - szakközépiskola
A döntő programja
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
Képek
2014
Versenykiírás
Döntősök - gimnázium
Döntősök - szakközépiskola
A döntő programja
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
Képek
2013
Versenykiírás
Döntősök - gimnázium
Döntősök - szakközépiskola
A döntő programja
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
2012
Versenykiírás
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
2011
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
2010
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
2009
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
Képek
2008
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
Képek
2007
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
Képek
2006
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
2005
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
2004
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
Képek
2003
Döntősök - gimnázium
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
Képek
2002
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
Képek
2001
Döntősök - gimnázium
Döntősök - szakközépiskola
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
Képek
2000
A döntő feladatai
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
Képek
1999
Végeredmény - gimnázium
Végeredmény - szakközépiskola
Képek
1998
Végeredmény - gimnázium
A 2001. ÉVI MIKOLA SÁNDOR FIZIKAVERSENY 2. FORDULÓJÁBÓL A DÖNTŐBE JUTOTT SZAKKÖZÉPISKOLÁSOK 9. OSZTÁLY
Név
Pontszám.
Tanára(i)
Iskola
Cím
Isz
1
Csorba Beáta
30
Fátrai Éva
Neumann János Közgazd. Szki. És Gimn.
Eger, Rákóczi u. 48.
3300
2
Zoltáni Csaba
25
Nagy Józsefné
Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Budapest, Gyáli u. 22.
1097
3
Takács Gábor
22
Fischer Krisztina
Pattantyús -Á. Géza Ipari Szki.
Győr, Gárdonyi u. 10.
9001
4
Torba Tamás
21
Erdős Győző
Wigner Jenő Műszaki , Informatikai Középisk.
Eger, Rákóczi u. 2.
3300
5
Simon Károly
20
Fülöp László
Trefort Ágoston Kéttannyelvű Szki.
Budapest, Kossuth tér 12.
1191
6
Német Attila
20
Kiss Jenő
Zipernowsky Károly Műszaki Szki.
Pécs, 48-as tér 2.
7622
7
Galambos István
20
Cseh Rozália
Puskás Tivadar Fém- és Villamosipari Szakképző Iskola
Szombathely, Petőfi u. 1.
9701
8
Csernai Márton
19
Fülöp László
Trefort Ágoston Kéttannyelvű Szki.
Budapest, Kossuth tér 12.
1191
9
Szalay Márton
19
Fülöp László
Trefort Ágoston Kéttannyelvű Szki.
Budapest, Kossuth tér 12.
1191
10
Szeles Sándor
19
Balog Ildikó
Neumann János Közgazd. Szki. És Gimn.
Eger, Rákóczi u.48
3300
11
Juhász Róbert
18
Fülöp László
Trefort Ágoston Kéttannyelvű Szki.
Budapest, Kossuth tér 12.
1191
12
Csököly József
18
Varga Gábor
Cserháti Sándor Műszaki és Mg. Szakképző Isk.
Nagykanizsa, Ady Endre u. 74/A
8802
13
Blumenschein Máté
18
Straubingerné Kemler Anikó
Paksi Atomerőmű Szki
Paks, Dózsa György u. 95.
7030
14
Magyar Balázs
17
Alapiné Ecseri Éva
Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Budapest, Gyáli u. 22.
1097
15
Mezősi József
17
Alapiné Ecseri Éva
Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Budapest, Gyáli u. 22.
1097
16
Szőts Viktor
17
Alapiné Ecseri Éva
Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Budapest, Gyáli u. 22.
1097
17
Kovács János Norbert
17
Hotzi Tibor
Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középisk.
Debrecen, Füredi u. 69.
4027